خرید داکت اسپلیت ایران رادیاتور

•    حذف سیستم چیلر , برج خنک کننده , موتور خانه مرکزی , رادیاتورها و لوله کشی های مربوطه

شرکت ایران رادیاتور از بزرگ ترین تولید کننده های مدل های دیواری ، زمینی و چگالی در خاورمیانه می باشد .

برای مشاوره و راهنمای خرید بهترین داکت اسپلیت کاستی سقفی به فروشگاه ایران رادیاتور مراجعه نمایید

.. همه چیز درباره چیلر صنعتی چیلر صنعتی یک تجهیز برودتی است... مشاهده اخبار بیشتر درباره دماتجهیز ... بیشتر بدانید!

رادیاتور آلومینیومی ایران رادیاتور از رادیاتوهای تولیدی شرکت ایران رادیاتور است که سابقه طولانی و درخشانی در سیستم های گرمایشی دارد.

برای تعبیه داکت اسپلیت در سقف های کاذب ابتدا باید محل قرار گیری و تعداد داکت اسپلیت های مورد نیاز مشخص گردد، ظرفیت داکت اسپلیت بررسی می شود، سپس با توجه به سقف کاذب ،کانال کشی و نصب لوله های دستگاه، مناسب ترین جایگاه برایداکت اسپلیت یا داکت اسپلیت ها تعیین می گردد.

پکیج ایران رادیاتور محصول تولیدی از گروه صنعتی ایران رادیاتور می باشد . شرکت ایران رادیاتور در زمینه ی تولید سیستم های گرمایشی در ایران از سابقه ی طولانی مدتی برخوردار است .

•    یکی از محدودیت های استفاده از داکت اسپلیت ها نصب یونیت خارجی (کندانسینگ یونیت) در فضای خارجی ساختمان است ،اصولاً نصب تعداد زیاد کندانسینگ یونیت ها برای مجموعه داکت اسپلیت های یک ساختمان در صورتی که محل نصب این یونیت ها روی بام ساختمان نباشد می تواند به زیبایی نمای ساختمان لطمه وارد کند و چنانچه امکان نصب آنها در بام ساختمان وجود داشته باشد باید علاوه بر بررسی توانایی امکان ساکشن گاز مبرد از پنل داخلی تا کندانسینگ یونیت نصب شده در بام در ظرفیت مورد نظر ، هزینه های اجرای انجام لوله های رابط مسی و تمهیدات دیگر را نیز در نظر گرفت.

داکت اسپلیت امروزه یکی از رایج ترین سیستم های سرمایش و گرمایش محسوب شده...

با مطالعه مطالب زیر می توانید قیمت رادیاتور پنلی و اطلاعات فروش ،مشخصات انواع رادیاتور پنلی فولادی و خرید آنلاین و بهترین برند پنلی همراه با گارانتی و تصاویر در انواع شوفاژ معمولی و یا ویترینی و ستونی و از جمله کشور سازنده از قبیل ترکیه، ایتالیا ، آلمان ، بلژیک و ایران لیست قیمت داکت اسپلیت ایران رادیاتور در دو مدل تک کنوکتور و دو کنوکتور با نصب آسان، قیمت کمتر ...

باتوجه به اینکه معمولاً در داکت اسپلیت‌ها از هوای برگشتی همان واحد استفاده می‌شود، لازم است قبل از قرار گرفتن و نصب داکت اسپلیت در بالای سقف کاذب یا هر فضای دیگری که محل قرارگیری دستگاه است، آن فضای نصب با تیغه چینی و یا نصب تایل از دیگر فضاهای عمومی ساختمان (در بالای سقف کاذب) مانند راهروها یا کریدورهای طبقات کاملاً جدا گردند و داکت اسپلیت در محل و موقعیتی نصب گردد که فقط هوای برگشتی همان واحد یا فضای موردنظر در آن جریان داشته باشد.

جامع ترین آموزش نصب رادیاتور شوفاژ به همراه معرفی نصاب رادیاتور رادیاتورهای شوفاژ یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان های عمومی و منازل می باشند.

کویل برقی: استفاده از کویل برقی در داکت اسپلیت ها بمنظور تامین گرمایش به ندرت اتفاق می افتد و مصرف برق بالایی را نیز بهمراه دارد.

کلیه حقوق متعلق به سایت تاسیسات دات کام است. طراحی سایت و سئو سایت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ رشد ۳۶۰

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *